510080336

Eleganckie dekoracje do salonu - Rzeźba, obraz, grafika, fotografia na zamówienie

Ekskluzywne, oryginalne dekoracje artystyczne do salonu stanowią doskonałe elementy do aranżacji oraz wystroju wnętrza. Przemyślane artystyczne akcesoria dekoracyjne, ornamenty czy motywy dopełnią przestrzeń, dodadzą jej głębi i charakteru. Fantazyjne, pełne pasji elementy dekoracji do salonu,  pomogą stworzyć wnętrze przykuwające uwagę, w którym przebywanie i celebrowanie wspólnego czasu będzie prawdziwą przyjemnością, przynosząc wyjątkowe, artystyczne doznania i poczucia harmonii.

Elegancki prezent jubileuszowy - Dekoracje artystyczne 

Luksusowy pomysł na prezent dla wyjątkowych jubilatów, zasłużonych członków załogi, wybitnych ludzi świata nauki, kultury, biznesu. Unikatowy obraz lub rzeźba na zamówienie to idealny pomysł na ekskluzywny prezent.

Niepowtarzalne artystyczne ozdoby do domu stanowią idealny pomysł na prezent jubileuszowy, rocznicę, urodziny czy prezent z okazji awansu. Wyjątkowy, luksusowy element dekoracyjny stworzony przez Artystę doda pomieszczeniu stylu i niepowtarzalnego charakteru. Dekoracje artystyczne na prezent to wspaniała okazja by wyrazić uczucia, przywiązanie, a także podkreślić wyjątkowość wnętrza i dodać mu elegancji i klasy.

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz - Pomysły, inspiracje, zdjęcia

Stylowe, niepowtarzalne dodatki i dekoracje artystyczne nadadzą wnętrzu głębi i wyjątkowego charakteru.  Unikatowe elementy dekoracyjne zaprojektowane i stworzone ręką Artysty podniosą prestiż każdego  pomieszczenia, zarówno salonu, kuchni, sypialni, jak i biura. Artystyczne elementy i motywy nie tylko będą cieszyć oko, ale też dzięki możliwości personalizacji na zamówienie - mogą stać się wyjątkową rodzinną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Wszystkie zdjęcia, grafiki, teksty, znaki oraz logo podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Nie wolno ich wykorzystać do jakichkolwiek celów w tym marketingowych, bez zgody właściciela firmy.

Pracownia Artystyczna Bombadilo

 

Bombadilo luksusowe prezenty, dekoracje do domu, upamiętniające dokonania wyjątkowe wydarzenia i osobistości. Obrazy, grafiki, oryginalne rzeźby, popiersia, podobizny na zamówienie.  Ekskluzywne prezenty do domu, uhonorowania państwowe lub firmowe, wyszukano pamiątki dla wybitnych jednostek.