510080336

Pomysł na prezent. Mini ogród w żarówce

Inspiracje na prezeny z klasą. Elegancki z głęboką symboliką i zawsze na czacie 

Kreatywne prezenty dla dorosłych. Drobny elegancki upominek z klasą.

Często zastanawiamy się, jaki drobny podarunek przygotować dla bliskiej nam osoby, z okazji Imienin, urodzin, świętowania sukcesu zawodowego czy przeprowadzki do nowego domu. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, prezentujemy doskonały pomysł na prezent, który łączy w sobie sztukę i florystykę - mini ogród w szkle, przepiękna kompozycja w szkle

Pomysł na prezent. Mini ogród w żarówce.

czytaj również: Luksusowy wystrój wnętrz: obrazy, akt, pastel na zamówienie

Kompozycja w szkle na prezent. Dobroczynne działanie zieleni w otoczeniu 

Miniaturowe ogrody w szkle, często określane także jako "las w słoiku" cieszą się obecnie dużą popularnością. Takie szklane kompozycje roślinne, są wspaniałą ozdobą dla każdego wnętrza - domu, apartamentu, biura, gabinetu czy pomieszczenia usługowego. Obecność zieleni w naszym otoczeniu, zwłaszcza we wnętrzu, daje możliwość chwilowego "oddechu", ukojenia nerwów i relaksu dla narządu wzroku, co potwierdzają liczne badania.

Mech w żarówce  na grafitowej podstawie z polskiej Pracowni Artystycznej Bombadilo

Pomysł na prezent. Mini ogród w żarówce.

Oferowany przez nas mech zamknięty w żarówce, będący artystyczną wersją ogrodu w szkle, to świetny pomysł na drobny upominek nie tylko ze względów estetycznych. Niewątpliwymi zaletami takiej szklanej kompozycji na prezent, jest to, że mini ogród w żarówce - mossarium, jest praktycznie samowystarczalny. Mech w niej umieszczony nie wymaga nawadniania, tworząc wewnątrz szkła specyficzny dla siebie mikroklimat. 

Mini ogród szklany - żarówka idealna na Dzień Nauczyciela

czytaj również: Statuetka Jana Kantego. Idealna na prezent na Dzień Edukacji Narodowej

Kompozycja szklana z mchem, dostępna w ofercie naszej Pracowni Artystycznej Bombadilo, to popularnie zwany ogród w szkle, który został umieszczony w zamkniętej przestrzeni żarówki, spoczywającej na podstawie z grafitu.  Żarówka w roli zamkniętego ogrodu, przywodzi na myśl symbol oświecenia i powstających idei, jest więc doskonałym symbolem zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności kreatywnego myślenia. Czyni to więc z naszego mini ogrodu szklanego w żarówce doskonały pomysł na prezent dla mentora, profesora, nauczyciela, szczególnie na Dzień Nauczyciela - Dzień Edukacji Narodowej.

Unikatowe Ekologiczne statuetki

Inspiracje na nagrody, wyróżnienia i prezeny z klasą. Elegancki z głęboką symboliką i zawsze na czacie 

Może to być również fantastyczna statuetka dla laureatów. Oryginalne ekologiczne statuetki łączą ze sobą powtórne wykorzystanie przedmiotów z zielonym ogrodem mikro światem zamkniętym w niewielkiej przestrzeni. Unikatowe Ekologiczne statuetki 100% polski produkt. Kupując nasze produkty, wspierasz polski rynek i dajesz nam prace. ;) 

Galeria zdjęć

wstecz