510080336

W naszej pracowni oferujemy możliwość zarówno zaprojektowania od postaw i wykonania rzeźby do wewnątrz i na zawnątrz, jak i dopasowania do indywidualnych potrzeb Klienta- projektów z dostępnej na stronie sklepu internetowego Bombadilo - oferty.

Celem zamówienia wybranego produktu, według indywidualnych potrzeb i wytycznych - prosimy o wpisanie oczekiwanych zmian i modyfikacji, w polu Uwagi.
W polu tym, można zawrzeć także wszelkiego rodzaju dodatkowe życzenia - np. treść indywidualnej rzeźbionej dedykacji, wizerunek herbu rodowego, który chcemy wyeksponować na podstawie czy ważną dla nas datę. Przy indywidualnym zamówieniu istnieje również możliwość dopasowania wymiarów docelowego produktu, do Państwa oczekiwań.
Wszelkie dodatkowe, pomocne materiały, w postaci plików w formacie jpg lub png, bezpośrednio do Pracowni można przesłać, korzystając z opcji poniżej pola Uwagi.

Podczas realizacji wszystkich zamówień, utrzymujemy z Państwem stały kontakt mailowy i telefoniczny.
Jeśli wprowadzane przez Państwa zmiany w dotychczasowych projektach są duże - wycena przygotowywana jest dla Państwa indywidualnie.

Czas realizacji produktów dostępnych na zamówienie oraz koszt dostawy ustalamy indywidualnie.

Z uwagi na to, że nasze prace wykonywane są ręcznie, każde zamówienie jest dziełem oryginalnym i może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na stronie modelu.

 

Ręcznie rzeźbione szachy 3 550.00 zł Przejdz do produktu


Przeslij zdjęcia. Dozwolony format jpg, png o wielkości 2MB.


Wszystkie pola z * są wymagane.