klucznik, produkt polski

„Gerwazy – Klucznik” to świetny pomysł dla wszystkich ceniących sobie wygodę, uporządkowanie a także oryginalne ozdoby.  To funkcjonalne urządzenie pozwala na zebranie w jednym miejscu do 10 sztuk oddzielnych kluczy. Dzięki unikalnej konstrukcji łączenia, swobodnie można wyjąć każdy, z zebranych przez „Gerwazego” kluczy, wysuwając je płynnie z organizera.

gerwazy produkt polski

klucznik, produkt polski

pomysł na prezent


Pamiętasz to niemiłe uczucie, gdy końcówki kluczy wepchanych do kieszeni, boleśnie wbijają się w ciało? Wystające z kieszonki, potrafią siać spustoszenie w kobiecej torebce, bezlitośnie rwąc nawet najpiękniejszą podszewkę. Jak często na spacerze, podczas biegu, na randce, każdemu ruchowi towarzyszy niechciany dźwięk obijających się w kieszeni kluczy? Pamiętasz to uczucie nerwowych poszukiwań klucza, który wyleciał z porwanej kieszeni spodni? Organizer „Gerwazy-Klucznik” wprowadzi w Twoją kieszeń i życie, zadziwiające uporządkowanie.

Gerwazy Gadżet firmowy

Organizer na klucze Gerwazy z logiem twojej firmy

Gadget dla aktywnych i ceniących zorganizowanie

Personalizacja

W cenie każdego zamówionego organizera, jest możliwość spersonalizowania go poprzez wypalenie wybranego oznaczenia. Mogą to być  Państwa inicjały, imię, ważne dla Państwa motto lub prosta grafika. Personalizacja organizera sprawia, że jest to świetny pomysł na podarunek dla osoby, która ceni sobie wygodę a zarazem niepowtarzalny wygląd. Oznaczenie organizera własnym logiem sprawia, że jest to także doskonały materiał na dyskretną a zarazem elegancką reklamę swojej firmy czy firmowy prezent dla Klienta.

Jak zamawiać
* Informacje o wybranym wzorze prosimy zamieszczać w uwagach do zamówienia (wybraną grafikę wg Państwa pomysłu, prosimy przesyłać mailem w formacie .jpg lub .cdr.).