Na tej stronie obejrzysz: projekty graficzne, grafika 3d, grafika warsztatowa i komputerowa, ilustracje do książek, podręczników, poradników, reklam, projekty edukacyjne, informacyjne, reklamowe i artystyczne.
Obrazy drukowane na płótnie, papierze, nalepce na życzenie laminowane.

Infografika lub grafika cyfrowa to terminy stosowane do prac artystycznych wykonanych techniką komputerową. Grafika komputerowa jest dyscypliną stosunkowo młodą bo swój początek ma w latach dziewięćdziesiątych XX wieku. Obecnie jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin artystycznych mającą ogromny wpływ na popkulturę.

Niebanalne prace graficzne to podstawa nowoczesnego designu. Grafiki mają charakter dekoracyjny. Odpowiednio dobrane do pomieszczenia nadają styl  przestrzeni. Realizujemy tematy na zamówienie. Szczególnie zapraszamy do współpracy dekoratorów wnętrz oraz właścicieli lokali i hoteli.  Z doświadczenia wiemy iż by podnieś poziom pomieszczeni reprezentacyjnych należy je należycie udekorować i nie mówię tu o drukach z supermarketu. Dobra znajomości programów i 20 letnie doświadczenie artystyczne sprawiają iż grafiki wychodzące z pracowni Bombadilo maja wysoki poziom estetyczny.

Odwieźcie Nas na Facebooku

Dodaj komentarz